piątek, 14 kwietnia 2017

Karteczka z Radością

Witajcie Kochani! | Hello Guys!

Witam się z Wami swoją pierwszą inspiracją dla sklepiku ORTIKK. Na pewno wiele z nas wpada w kartkowy szał, typowy dla sezonu świątecznego :) - ja mam atak od dwóch tygodni. Postanowiłam więc, że skoro jest wiosna, i Wielkanoc, to moim pierwszym projektem tutaj będzie karteczka. 


Today I want to present my first inspiration made for ORTIKK shop. I am sure that most of us is getting crazy about making cards due to Easter - I have card attack since two weeks ):D... According to above :) I decided to make a card as my first inspiration here.

Do jej wykonania użyłam papieru wizytówkowego jako bazy i typowo scrapowego z motywem wiosennych kwiatów w pastelowych kolorach. Papier docięłam do odpowiedniego rozmiaru i w ruch poszły wykrojniki, klej, kostki dystansujące, tusze oraz ozdoby. Dodatki, którymi ozdobiłam kartkę pochodzą ze sklepiku ORTIKK i są wymienione na końcu posta (linki do produktów) i tam będziecie mogli się z nimi zapoznać, a tymczasem zapraszam do obejrzenia zdjęć:

As a base of my card I used simple business card paper (246-250 gsm) and scrapbooking paper with beautiful, spring motive and pastel colors. I cut my papers to the size I wanted to have and then I started working with dies, distresses, glue and some embelishments I received from ORTIKK. At the end of this post you'll find links to products I used to decorate my card. Now I want to invite You Guys to have a look at some photos:


I kilka zbliżeń | And some close-ups...


Linki do użytych ozdób | links to products:

Do zobaczenia niedługo! | See You soon!
Pozdrawiam | Regards


https://dreamy-attic.blogspot.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twój komentarz, czas i zaangażowanie! Jesteśmy tu dla Ciebie :)