środa, 24 maja 2017

WYZWANIE #1 - Praca na Dzień Matki


Źródło zdjęcia: Freepik

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Matki - to już za 2 dni! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was pierwsze na naszym blogu wyzwanie tematyczne - "DZIEŃ MATKI"


ZASADY WYZWANIA:
1. Przygotuj pracę w dowolnej technice obejmującej rękodzieło w temacie "Dzień Matki" - może to być kartka, rysunek, blejtram, coś uszytego itp.
2. Pod tym postem dodaj zgłoszenie swojej pracy do żabki (link do Twojego bloga/strony/facebooka ze zdjęciem pracy) - na końcu posta znajduje się przycisk Add your link. Możesz także w komentarzu wysłać link do pracy, którą chcesz zgłosić na wyzwanie :)
3. Pracę (lub kilka prac) możesz zgłosić do 7 czerwca, po tym czasie wyłonimy i ogłosimy zwycięzcę, który otrzyma bannerek zwycięzcy bloga Ortikk, upominek oraz aż 20% rabat (jednorazowy) na zakupy w sklepie ORTIKK na cały asortyment, do wykorzystania przez cały miesiąc od przekazania kodu.

Będzie nam miło, jeśli udostępnisz ten post na Facebooku, lecz nie jest to warunek konieczny :)


INSPIRACJE NASZEGO DT:


Praca Ewy:
Ewa użyła materiałów ze sklepu Ortikk:  zielonych gruszek, bawełnianej wstążki, wstążki zielonej, styropianowej oponki - bazy wianka, sznurka jutowego, kwiatów, które wykonała własnoręcznie oraz pręcików do kwiatów i glinianych gąsek.
Praca Patrycji:

Patrycja wykonała podobrazie i użyła Ortikk'owych materiałów: kwiatów, brokatu, mini szklanej buteleczki, kabaszonu oraz gazy, siatki malarskiej, gesso, gel medium, farb Inka Gold, farb akwarelowych w płynie, mgiełek, proszków, serca z masy żywicznej i maski.


ZGŁOSZENIA:

4 komentarze:

 1. Niestety nie można dołączać linków. Zamiast żabki jest taki napis: This InLinkz widget is not allowed in this website. You can still view the linkup here
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy za zwrócenie uwagi - po sprawdzeniu żabka nam działa. Nie wiemy skąd ten błąd, ale pracę oczywiście można zgłosić także w komentarzu podając link do niej :)

   Usuń
 2. Witam, żabka nie chce dołączać linków, zgłaszam swoją pracę w komentarzach i bardzo proszę o wzięcie jej pod uwagę :-)http://inka-art1.blogspot.com/2017/06/marzenia-baletnicy.html
  Dziękuję i pozdrawiam serdecznie! Inka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Udało się podlinkować pracę do wyzwania:-)))

   Usuń

Dziękujemy za Twój komentarz, czas i zaangażowanie! Jesteśmy tu dla Ciebie :)