poniedziałek, 22 maja 2017

BUSZOWNIK: Z LUPĄ PO PÓŁKACH - Pamiątkowy album dla podróżnikaDziś inspiruję albumem dla podróżnika utrzymanym w stylu zainspirowanym podróżami z epoki kolei transsyberyjskiej i czasów, kiedy podróże nie były łatwo dostępne ale miały swój smak i urok.
W DROGĘ CZAS WYRUSZYĆ


Album wykonałam na bazie z papieru kraftowego i na papierach włoskiej marki Stamperia (kolekcja Around the World). Ozdobiłam scrapkami, tekturkami, sznureczkami, pomponikami i koronką, ale przede wszystkim tematycznymi (podróżniczymi) naklejkami ze sklepu Ortikk.


GDZIE MOJE WALIZKI?


Album zawiera wiele zakładek, kieszonek, schowków, tagów, które mogą pomieścić około 15 zdjęć z podróży. Idealnie sprawdzą się także jako schowki na bilety itp.

W zestawie naklejek korkowych ze sklepu znalazły się napisy, ramki, strzałki i przedmioty związane z podróżowaniem. Zestaw zawiera 23 samoprzylepne elementy o rozmiarach i kształtach idealnych do ozdabiania kartek i albumów. 

Dodatkową zaletą zestawu jest fakt, że klej w naklejkach zasycha stopniowo, zatem w przypadku nierównego naklejenia można poprawić położenie naklejki delikatnie ją usuwając z pracy i przyklejając ponownie. Zestaw pasuje idealnie do wszystkich papierów w "sepiowych" odcieniach oraz do prac, które zostały postarzone tuszem "Distress" w kolorze brązowym. Naklejki idealnie też komponują się z bawełnianymi koronkami, lnianymi sznurkami i sklejkowymi oraz tekturkowymi ozdobami.

Mojemu synowi album bardzo przypadł do gustu-mam nadzieję, że także i Wam się spodobał.Z pewnością nie byłby "kompletny" i tak efektowny, gdyby nie użyte w nim korkowe naklejki.

Pozdrawiam serdecznie,


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twój komentarz, czas i zaangażowanie! Jesteśmy tu dla Ciebie :)