sobota, 8 lipca 2017

BUSZOWNIK: Z LUPĄ PO PÓŁKACH - Kartka dla marzyciela
Skąd pomysł na kartkę? Każdy z nas ma małe i większe marzenia i bardzo chciałby by się spełniły. Zatem śmiało wszystkim możemy życzyć "Spełnienia marzeń". Tak po prostu, bez okazji, aby ktoś się uśmiechnął.CZAR DODATKÓW


Nasze prace bez drobnych dodatków i ozdób nie zawsze są tak efektowne. Chociażby kaboszony - pięknie połyskujące, dostępne w różnych kolorach. Dodają pracy blasku i niezwykłego wyrazu.UROK KORONKI


Kolejnym wykorzystanym przeze mnie dodatkiem była koronkowa wstążka dostępna w sklepie ORTIKK, w trzech różnych kolorach: różowym, niebieskim i żółtym.Ale nie tylko materiałowe koronki znajdziecie na sklepowych półkach. Dostępne są również samoprzylepne taśmy ażurowe, które swoim wzorem je przypominają.


BLASK DETALI


W mojej pracy pełno jest błyskotek: perełek, brokatu, cekinów oraz mikrokulek szczelnie zamkniętych w buteleczce z korkiem.


GWIAZDKA Z NIEBA


Przy spełnianiu wszelkich marzeń nie może zabraknąć też gwiazdki z nieba. W tym celu wykorzystałam cekiny ażurowe w kształcie gwiazdek w kolorze jasnej jaskrawej zieleni. 


BY DOPEŁNIĆ SZCZĘŚCIE ....

  
Moc kwiatów! Jasne, radosne i w pięknych barwach.


TRZEBA ZWIĄZAĆ KONIEC Z KOŃCEM 


Sznurka bawełnianego użyłam do przymocowania buteleczki oraz wykonania ozdobnego mini chwosta, który doskonale wkomponował się w pustą przestrzeń.


Zachęcam Was do buszowania po półkach sklepu Ortikk.
Pozdrawiam,

http://justynka-rekodzielo.blogspot.com/

1 komentarz:

Dziękujemy za Twój komentarz, czas i zaangażowanie! Jesteśmy tu dla Ciebie :)